Czterolatek

bl_52Ósmego lipca cztery lata temu pojawił się pierwszy wpis na blogu, a to oznacza, że dzisiaj są już czwarte urodziny F-LEXa. Tak, tak to już cztery lata. Gdy startowałem, nie byłem pewien na jak długo starczy sił i pomysłów, zwłaszcza, że prawo to nie jest łatwa materia. Cały czas jestem trochę między młotem a kowadłem. Z jednej strony fotografowie twierdzą, że teksty są albo za trudne, albo mało zrozumiałe, z drugiej strony zaprzyjaźnieni prawnicy twierdzą, że wielu rzeczy nie rozumieją, bo jest pisane „żargonem fotograficznym” . Nie jest prosto pogodzić wodę z ogniem, ale nadal jeszcze mam i chęci, i siły, aby to kontynuować. Oczywiście istnienie F-LEXa jest możliwe przede wszystkim dzięki czytelnikom, którzy tu zaglądają, komentują, a przede wszystkim bardzo często podsyłają pomysły na nowe tematy. Za to serdecznie Wam Wszystkim bardzo dziękuję.

 Na koniec trochę statystyki:

  1. To jest wpis numer 380, co oznacza że średnio co 4 dni pojawia się coś nowego na blogu na temat praw autorskich- ostatnio rzadziej, ale statystyka ma to do siebie , że nie oddaje rzeczywistości  😉
  2. Na blogu pojawiło się 2.257 komentarzy, co statystycznie daje prawie 6 komentarzy na wpis.

PS.

Szczególne podziękowania dla mojej prywatnej korekty (#baci) . 🙂

9 myśli nt. „Czterolatek

  1. Gratuluję i dalszego zapału życzę:) Przyznam, że nie trafiłam nigdzie na tak dużo informacji prawnych związanych z fotografią, a nigdy nie wiadomo kiedy mogą się przydać. Dalszego zapału i pomysłów na następne lata życzę;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *