Nota prawna

Wszelkie treści zamieszczone na blogu (zarówno teksty, jak i zdjęcia) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z  2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.).  Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części.

Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Zamieszczone wpisy na blogu nie są poradami prawnymi i nie stanowią świadczenia pomocy prawnej w rozumieniu art. 4 ust. 1 ustawy z dnia 26 maja 1982 r. Prawo o adwokaturze (tekst jednolity z 2009 r., Dz.U. Nr 146, poz. 1188 z późn. zm.).

11 myśli nt. „Nota prawna

  1. A jak cytujesz Sąd Najwyższy, to też nie mogę sobie tego skopiować? Podoba mi się tekst o krytyce i chętnie bym go np. wykorzystała w sporze z współpracownikiem. Nie mogę?

  2. A proszę napisać coś o RODO w kontekście działalności fotograficznej, jak fotograf powinien się do RODO przygotować i na co zwrócić uwagę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *